| PulbereDeStea a întrebat:

M-am razgandit, nu mai vreau solar, sau autobronzant dar de cremele bronzante ce ziceti? sunt la fel de nesanatoase? ma gandeam sa merg la o farmacie si sa cumpar ceva(recomandat de farmacista), voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NikoMiha a răspuns:

Daca vrei sa te bronzezi poti sa te dai cu o crema si sa stai o ora la soare..eu asa am facut si am inceput sa ma bronzez big grin

| NikoMiha a răspuns:

Crema de corp...ca sa nu se arda pielea

| PulbereDeStea explică (pentru NikoMiha):

Adica orice crema de corp?

| NikoMiha a răspuns:

Da