| hey97 a întrebat:

Buna cine poate sa imi spuna cum se foloseste ceaiul de musetel pentru deschidere parului toti pasii?

Si cat timp trebuie sa fac acest lucru de fiecare data cand ma spal pe cap?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Dupa samponare, iti clatesti parul cu apa si la 2a apa cum ar fi folosesti ceaiul de musetel proaspat pe care l-ai fiert in apa. Iti clatesti parul de fiecare data cu apa de musetel si usor usor se deschide parul. Cu toate ca poti sa-l deskizi si cu ajutorul samponului Klorane cu musetel. E in jur de 35-40 lei la farmacia Sensiblu sau orice alta farmacie ce au cosmetice bio. Cu acesta procesul este mai rapid alaturi de ceaiul de musetel.

Samponul este din plante, nu are in componenta alti ingredienti de deskiderea parului pentru a-l distruge!

| hey97 explică (pentru MihaelaDart):

Si dupa ce ma clatesc cu musetel imi tin parul intr-un prosop 15 minute?

| MihaelaDart a răspuns (pentru hey97):

Il lasi sa se usuce singur ori cu pheonul. nu necesita clatire dupa