| Ana a întrebat:

Cum se numesc acele benzi pentru cosuri negre [sunt la fel ca benzile depilatoare, bine-nteles mai mici si se folosesc la fel]?

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Chiar asa se numesc benzi pentru puncte negre.

3 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Nu au nicio denumire, se numesc benzi pentru puncte negre si le poti gasi in toate hypermarketurile sau magazinele cosmetice tongue Nu sunt insa extraordinar de eficiente

| DianaLostInDreams a răspuns:

Se tin cam 10-15 min pe nas, apoi tragi cu putere.

| barbiedoll a răspuns:

Se numesc exact benzi pentru puncte negre,"pore strips", insa nu au rezultate surprinzatoare, as putea spune ca sunt chiar ineficiente.