| anonim_4396 a întrebat:

Cum se obtine bronzul uniform?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intoarce-te mereu pe toate partile. Atentie, partile laterale si in general cele mai putin expuse soarelui in mod normal, se bronzeaza mai greu.

| Diavolcata a răspuns:

Da`te cu ulei de masline uniform pe corp dupa care stay la plaja... cam 2-3 ore:* si t bronzezi fara dif. d nuante. si sta mai mult bronzu`:*. asa m`am bronzat si eu Bfta

| Azazea a răspuns:

Pai cand stai la bronzat te uiti la ceas si stai cam 15-20 de min fata apoi parti apoi spate, si fata din nou, parti, spate etc
si iese uniform ^^

| Uza a răspuns:

Cumparati niste creme pentru corp care sa contina beta-caroten si fa-ti de lucru pe afara, nu trebuie sa stai la plaja ca sa te bronzezi, te prinde foarte bine soarele si facandu-ti de lucru pe afara, de exemplu cand te plimbi cu prietenele, etc. Nu exagera cu statul la soare! bronzeaza-te treptat, o sa se vada ca te schimbi la culoare in fiecare zi, nu trebuie sa stai o zi intreaga in soare.

| Ralucutza15 a răspuns:

Uleiul de masline este cel mai bun prieten al femeii cand vine vorba de bronzwinking

| PestisorDeAur a răspuns:

Exista un spray special de masini care e bun si pentru tine...

| Alin_Mihai_1998 a răspuns:

Exista un spray special de masini care e bun si pentru tine sau la solar. laughing
Paste fericit! happy