| smile99 a întrebat:

Cum poti obtine bronzul cafeniu, la mare?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Pentru bronzul cafeniu trebuie să folosești uleiul de măsline care este recunoscut și mereu a avut succes.
Stai câte o oră pe o parte și în aceste două ore intrii și în apă, apoi ar trebui să îți dai din nou cu ulei. Mama mea și sora mea așa se bronzează.

Numai bine.

2 răspunsuri:
| ingerashscumpik a răspuns:

Pai simplu.Te intinzi pe sezlong si stai acolo vreo 2 ore ma rog si mai mergi si in apahappy

| xLemonish a răspuns:

Pai e simplu. Trebuie sa iti cumperi un autobronzant sau un ulei special, dar eu iti sugerez uleiul de masline. Il pui intr-o sticluta mica si gata. Succes. Funda`?