| any_3631 a întrebat:

Cum vi se par produsele de la kallos

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc uleiul de par inainte sa imi indrept cu placa. E atat de buna! :X

| Unique a răspuns:

Acum o saptamana am fost intr-un supermarket si am vazut intr-un raft produsele de la Kallos.Stiam de ceva vreme de ele, dar intotdeauna m-am ferit pentru ca mi se pareau prea ieftine.Insa atunci mi-am spus ca as putea sa le incerc.Si mi-am cumparat samponul, balsamul si masca.Culmea este ca de masca si de balsam am fost extraordinar de multumita...de sampon mai putin.Nici macar produsele scumpe pe care le-am folosit pana acum nu-mi faceau parul asa.Eu as vrea sa va intreb ce parere aveti despre aceste produse.Adica ma gandesc, ca poate mi se pare ca-mi fac bine si peste ceva vreme raman fara par.Cum oare se justifica pretul exagerat de mic? Am vazut ca a fost o discutie pe forum dar as vrea sa stiu si parerea voastra.

| AvalohisBiorezonanță a răspuns:

Au produse cu pret mediu si sunt bune.Imi place gelul de par de la Kallos

| ghitza_2903 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt naspa.

| Mentosanaaa a răspuns:

Sunt f bune happy chiar folosesc balsamul pentru par si e excelent happy

| cr1st1n1k a răspuns:

am o parere fff buna chiar folosesc si sunt f bune

| alexunder12 a răspuns:

Pai, se aplica regula: Atat dai, atat primesti.

Nu mi se par prea bune, deci. happy