| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Cum vi se pare sa ai parul lung si de la jumatate sa fie blond iar in sus saten. Ceva in genu' cum avea Antonia! Fundita!

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

Culoare se numeste ombre si este inca la moda, mie mi se pare ca arata foarte bine. happy Cum avea Antonia era prea exagerat...nu mi-a placut

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Hmm ultima data cand am auzit despre aceasta biculoare se numea " Californiana"
Nu mai bine te informezi inainte?

| iDangerous a răspuns:

Mi se pare patetic. Toate se i-au una după alta. Originalitate, zero.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru iDangerous):

Era dragut, pana si-au facut toate asa! Mie-mi place ce-i original. E bine, esti de parerea mea, mai astept pareri happy

| Antonella99 a răspuns:

Mie mi se pare interesant, dar oricum acel stil nu se mai poarta...