| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 2 albume cu fotografi Pe Facebook.cum fac sa transfer poze dintr-un labum in altu? Dau fundiţă :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.insa celalalt album nu e facut de mine... e de la fotografia de profil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.insa celelalte fotografii sunt in folderul ăla numit :fotografii de profil :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge...

| sol_5564 a răspuns:

Te duci la edit info album (la un album) -> edit photos-> cauti poza care vrei sa o muti si scrie sub ea Move to, si alegi albumul celalalt, apoi salvezi happy

| sol_5564 a răspuns:

Am incercat si eu ai dreptate nu merge.singura solutie ar fi sa stergi poza din pozele de profil si sa le adaugi din nou in albumul dorit.