| GabrielaStana540 a întrebat:

Daca am parul cam jumate decolorat de vreo 2 luni, decolorat pana la un portocaliu si vreau sa mi-l vopsesc din nou castaniu culoarea mea, o sa se deterioreze? Sa-l vopsesc acum sau sa mai astept?
Funda! XDD

Răspuns Câştigător
| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

E ok, îți poți vopsi acum, cat despre deteriorat, ori cum i-ai făcut rău când l-ai decolorat. Te poți vopsi acum culoarea ce o vrei și peste aproximativ o lună, mergi sa îți tunzi un pic din vârfuri sa nu ai riscul in caz că ți se arde sau despica vârfurile, să îți urce in sus

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vopseste-l acum, iar cand creste, culoarea naturala va inlocui partea vopsita, aproape neobservabil (cand tai partea vopsita).

| alina2k18 a răspuns:

Nu se deterioreaza daca il ingrijesti cum trebuie si folosesti rar placa si ondulator, eventual tunde 2-3-4 cm inainte de vopsire si nu ai problemewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deja deteriorat.