| anonim_4396 a întrebat:

Daca am suvite blonde si mi-am cumparat o vopsea de par albastru inchis, cat timp sa tin vopseaua pe par ca sa imi iasa albastru foarte deschis? si sa pun mai multa vopsea sau oxidant in vas ca sa imi iasa albastru deschis? mersi+funda

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa pui mai mult oxidant...cred ca 10 min ar fi suficient.

2 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Eu as spune mai intai sa te decolorezi, bine nu am experienta in acest domeniu si nu prea sunt documentata dar varamea a facut la fel si trebuie tinut mult timp

| Miv_Andra_1991 a răspuns:

Spune-mi te rog ce fel de vopsea? ce marca gen.k si eu caut albastru de mult. big grin