| EvangelineDS a întrebat:

Daca apari la scoala cu parul vopsit (deschis in cateva nuante) ce poate sa iti faca?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te atentioneaza, acum depinde si cat de duri sunt unii profesori

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

O sa-ti atraga de 2-3 ori atentia apoi toti uita si nu-ti mai zice nimeni nimic. Dar daca ai o diriginta foarte ''aspra'' o sa fie mai greu sa o convingi. Oricum bafta!
funda?

| Clarissaaz a răspuns:

In cel mai rau caz sa iti scada nota la purtare!

| AlexandraPink a răspuns:

Depinde cati ani ai. Daca esti in clasa a 5-a, normal ca o sa-ti atraga atentia, mai ales daca esti satena si te faci blonda...dar nu poate sa-ti faca nimic...