| anonim_4396 a întrebat:

Daca folositi cordelutze elastice, va stau bine pe cap sau mai aluneca? eu am din acelea mai late, dar mereu trebuie sa o asigur cu 2 agrafe suplimentare ca sa imi stea bine pe cap

4 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Mda, stiu cum e.Mai bine nu le port decat sa ma tot chinui cu agrafele si nici asa nu stau.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Mai mult iti faci nervi :-l nu stau, e parul moale, aluneca sad

| Catalina2000 a răspuns:

La mine aluneca imediat happy si eu le prind cu agrafe pentru a o fixa mai bine

| Dya_2611 a răspuns:

Stau bine cele elastice dar daca te apleci sau te scarpini in cap aluneca.