| anixxzyc a întrebat:

Daca imi indrept parul cu placa de 2-3 ori pe luna o sa se faca urat?

Răspuns Câştigător
| RoxTomlinson a răspuns:

Nu o sa se faca daca o folosesti atat de putin. Doar daca folosesti placa in fiecare zi, atunci parul ti se va arde. Dar daca o folosesti doar de 2, 3 ori pe luna nu are nimic. Eu o folosesc tot la fel si nu mi-am ars parul niciodata. Dar ai grija cu temperatura la placa.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se arde si curand arata va arata ca o matura.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Foloseste spray pentru protecție termică. Si o placă ceramica sau cu turmalina.

| Genevaaa a răspuns:

Nu preaaa. Adica altele folosesc placa zilnic. dar totusi foloseste ceva spray protectiv impotriva temperaturii mari sau ceva