| Ioana2016 a întrebat:

Dacă mai am puține coșuri pe frunte, pot sa îmi fac breton fără sa îmi fie frica ca o sa îmi apară mai multe?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are bretonul cu cosurile? Poate doar ca le acopera.

| anamariarot a răspuns (pentru darrio2007):

Din cauza transpirației pot apărea mai multe

| darrio2007 a răspuns (pentru anamariarot):

Cam rare cazurile. Cel mai des apar din cauza pubertatii.

| anamariarot a răspuns (pentru darrio2007):

Desigur, dar și transpirația e un factor care contribuie la apariția coșurilor

| darrio2007 a răspuns (pentru anamariarot):

Bineanteles!

| Cricy a răspuns (pentru darrio2007):

Înseamnă că eu ma numar printre cazurile mai rare... Până nu mi-am tuns bretonul îmi apăreau tot timpul.sad

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru darrio2007):

Cel mai des apar din cauza lipsei de vitamina B! tongue laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Crezi ca multi stiu asta? Transpiratia de la ce apare?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru darrio2007):

Traspiratia? Dupa unii autori: reglarea temperaturii, eliminarea toinelor etc, etc.winking tongue laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Etc, etc!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru darrio2007):

@Toxinelor

| rebe200515 a răspuns:

Sincer,eu nu sunt cu bretonul. Adică pur si simplu nu imi place. Îți recomand aplicația Pinterest. Poti sa te inspiri de acolo. Sunt miliarde de poze acolo, nu numai