| dark1angel a întrebat:

Daca mananc cartofi prajiti, dulciuri si beau apa minerala fac degeaba abdomene? Nici macar putin nu se duce burta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da, daca vrei sa slabesti renunti si tu la cateva lucruri, daca vrei doar sa te mentii... dieta nu e atat de stricta.

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Faci degeaba abdomene daca nu tii dieta, si cu dieta nu dai burta jos cu abdomene, ci cu exercitii aerobice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, faci degeaba. E suficient ca dau rezultate destul de greu, asa va fi doar un efort in plus.

| dark1angel explică (pentru anonim_4396):

Dar si la exercitiile pentru fund e la fel?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dark1angel):

Cam da, daca vrei sa slabesti renunti si tu la cateva lucruri, daca vrei doar sa te mentii... dieta nu e atat de stricta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te chiuni degeaba, n-o sa ajungi la niciun rezultat asa, crede-ma.
Incearca sa scoti din alimentatia ta cartofii prajiti, dulciurile, etc si continua sa faci abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent in acest video la cele 3 lucruri care nu ii plac la Billy Bob http://www.youtube.com/watch?v=_4GCZxldWO4

| midu89 a răspuns:

Daca vrei sa mananci in continuare la fel dar faci si abdomene eu te sfatuiesc sa-ti iei o cutie cu ceai verde de la o farmacie sau plafar si vei slabi, poate nu la fel ca atunci cand tiii o dieta dar macar jumatate garantat, cel putin asa a fost in cazul meu