| anonim_4396 a întrebat:

Daca se pricepe cineva, imi puteti spune ce fel de piele am avand in considerare ca o am nu foarte mult uleioasa in zona T si obrajii uscati, si am roseata pe fata alaturi de puncte negre, cat despre cosuri eu am acelea sub piele destul de dureroase...inca nu am acnee pronuntata dar am astfel de probleme. Urgent, Dau

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Tenul iti este asa (uscat cu tendinte de ingrasare, acnee), din cauza agresiunii mediului - aerul rece si uscat, fum, gaze de esapament, etc. Ajuta-l sa se hidrateze, sa se hraneasca si vei scapa de multe probleme, si pentru acum si pe mai tarziu. Nu fuma, evita locurile cu mult fum.

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Ai tenul mixt cu tendinte de ingrasare.

| ELY0 a răspuns:

Fiecare are pielea lui, asa ca nu are nimeni de unde sa stie.eu zic sa consulti un dermatolog.el este singurul care iti poate spune

| Deenissa a răspuns:

Ai piele mixta. happy