| EvangelineDS a întrebat:

Daca sunt vopsita pe par cu vopseaua permanenta se duce daca ma dau cu albastru de metil?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate vopselele curg!
Pa, pa.

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| Duucu a răspuns:

Acidul sulfuric rezolvă totul.

| EvangelineDS explică (pentru Duucu):

Sa sti ca am incercat si cu d'ala, dar nu stiu de ce atunci cand am intrat in spital majoritatea de acolo au inceput sa urle : ''zombiiiiii baaaaaa''.De mentionat ca am fost atat de multumita de acid incat nu l-am folosit doar pe par...

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Cred ca se duce, nu am auzit sa existe vospea permanenta...:S

| 010101012 a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta pentru ca am vazut oameni care si-au dat cu albastru de metil, iar parul lor a ramas usor albastrui dar vizibil. Deci raspunsul este NU

| Dallly a răspuns:

Nu fă greșeala asta.