| anonim_4396 a întrebat:

Daca ti ar oferi cineva un produs foarte scump la un pret redus l ai cumpara? este vorba de produse cosmetice care costa in jur de 200-500 de ron, vandute la un pret in jur de 100 de ron

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

In general nu prea arunc banii pe cosmetice. Pentru ca au parabeni si alte chestii toxice pentru piele.

| xtina8352 a răspuns (pentru Esperança):

Acum depinde.clar cele foarte ieftine au de n ori mai multe chimicale decat unele mai scumpe.

| heinekeen94 a răspuns:

Daca cineva le vinde la acel pret sunt 2 posibilitati... 1 sunt coclite (furate) si eu as profita de situazie si leas lua (stiu ca nu e bine) sau 2 sunt pe cale sa expire sau sunt de prosta fabricatie...aici nici nu as sta pe ganduri si nu leas lua happy

| xtina8352 a răspuns (pentru heinekeen94):

Sa zicem ca sunt lierac paris, noi, provenienta Italia deci iti dai seama ca nu i vorba de expirarelaughing ce zici te intereseaza?

| Monnaa a răspuns:

E o diferenta cam mare de pret. Asa ca nu prea se merita.Sunt mai mult riscurile tale. Pot fi furate sau pot fi de proasta calitate.big grin

| xtina8352 a răspuns:

Sunt lierac paris, noi, provenienta Italia deci iti dai seama ca nu i vorba de expirarelaughing ce zici te intereseaza?

| xtina8352 a răspuns:

Conteaza de unde provin? conteaza ca sunt noi si la un pret foarte bun.pentru detalii mariaa_x@yahoo.com