| mardeamor a întrebat:

Daca tin regim si fac exercitii zilnic pana in aprilie la sfarsit cat slabesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ti bine de treaba cu exercitiile fara oprire big grinsi mai faci si dieta, adica nu mananci pana sa te saturi, doar ca sa nu mori de foame atunci vei slabi vreo 5 kg.

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

In jur de 20 kg, eu fac sala (mult aerobic) si slabesc 6 kg pe luna si mananc orice, tu daca tii regim s-ar putea sa dai jos mai mult de 6 depinde si de corpul fiecaruia

| Elena1234456 a răspuns:

Eu am baut doua zile numai apa plata si fructe si am salbit 2 kg aproape. Depine de organism. Succes la cura, surato! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

Totul depinde de corp, poti sa nu slabesti de loc sau poti sa slabesti cateva kg bune... nimeni nu stie cu exactitate, sau aproximatie.

Distractie placuta

| dyddyyyx18 a răspuns:

Depinde, de ce regim tii, cate exercitii faci...

| Me,myself & I a răspuns:

Da si eu as vrea sa dau vreo 2 kg jos dar doar de pe burta si m-am apucat de sport, dar am facut o febra musculara...cred ca trebuia sa o iau mai incet. oricum sper sa avem reusita amandoua, apa cat de multa, fructe si nimic dupa 6 seara!

| Rina_2681 a răspuns:

Cred ca de un kg si mai mult poate.

| funkygirl a răspuns:

Recomand 2 ore de ex fizice pe zi multe froocte si fara doolciori sau friptoori, incerca asta, big grin!

| viotm a răspuns:

Eu iti recomand cura cu mere manci doar mere si compot de mere fara zahar slabesti 1 kg pe zi eu o folosesc dupa sarbatori cand iau in greutate big grin

| serena_3566 a răspuns:

Cred ca vreo 3 kg.