| Diaaaana a întrebat:

Dati`mi idei de shootinguri foto(locatii, idei). Funda cea mai buna ideelove struck

Răspuns Câştigător
| AngelOfNight a răspuns:

O idee ar fi intr-un bar/cafenea ceva mai retro si sa stea pe un scaun in fata barului o fata imbracata si ea ceva mai... ei bine retro (cu o fusta polka dots si pantofi draguti cu curelusa si o camasa asortata + multe accesori cum ar fi margelele si o bendita tot polka dots in par)... si respectiva fata sa stea la o cafea sau asa cevahappy
O alta idee ar putea fi sa te duci pur si simplu in club si sa faci niste poze la multime, la viata de noapte (daca ai o camera buna ti-r iesi niste poze super)
Altceva ar putea fi (ceva mai relaxant) sa descoperi lumea in Macro, muuulte poze macro la diverse chestii
Un subiect bun sunt mereu animalele: cateii din fata blocului, pisica buncii, toate pot fi minunate intr-o poza daca stii cum sa le prinzi happy
Sau mai poti incerca poze la arhitectura (vezi ce cladiri interesante ai in oras si fa-le poze din toate directiile si perspectivele... poti chiar sa adaugi un personaj care sa fie in ton cu locul: la ghetou un hip-hop-er, la un loc gotic o tipa evident gotica, la o casa parasita dar impanzita de verdeata o fata in haine foarte colorate)
Alt subiect ar putea fi dulciurile... da iama in cofetarii i-ati o prajitura, fa-i poza si dupa aia papo happy
etc etc etc pentru ca is prea multe subiecte care ar putea fi interesante

12 răspunsuri:
| Diaaaana explică:

Am uitat sa mentionez ca pozele sunt facute de un fotograf profesionist...

| Diaaaana explică:

Mi`e mila de voi...

| mat31new a răspuns:

Un lac intr-o padure cu o masina care are usile, capota, si portbagajul deschise si tu stai pe un scaunel cu buricul gol.

| Diaaaana explică (pentru mat31new):

Bai da` ce glumet esti nebunuleee!

| mat31new a răspuns (pentru Diaaaana):

Pai daca nu stiu nimic despre tine, ti-am dat sugestie de pitipoanca...

| Diaaaana explică (pentru mat31new):

Mi-ar fi rusine sa scriu ce ai scris tulaughing. Mai bine te abtineaiwinking

| mat31new a răspuns (pentru Diaaaana):

Nu ai specificat in intrebare cu ce esti imbracata sau ce stil ai asa ca orice idee este posibila.

Răspuns utilizator avertizat