| ~kostynela~ a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei :cum sa ma frizez daca am parul foarte lung, si fata rotunda?:*
multumeschappy

Răspuns Câştigător
| pinkiepie a răspuns:

Nu folosi rimel! foloseste un creion sa iti faci o dungulita fffff subtire mai sus de gene! apoi foloseste o culoare cat mai deschisa care sa mearga cu ochii si culoarea parului! iti propun o culoare putin mai inchisa decat pielea ta! nu uita sa folosesti un strugurel care sa deea un pic de luciu buzelor! putin roz pe obraji ( nu uita putin) si incearca sa iti aranjezi parul cat mai original posibil! vei arata superb. sa nu uitam sa iti dai o dunga si jos in partea inferioara a ochiului cu acelasi fard care l-ai folosit sus!

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa tai un pic... din par, bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi, in primul rand sa nu iti faci o calota scurta care sa vina peste fata pentru ca vei arata mai plinutza la fata.