| mirrru a întrebat:

Dati-mi va rog frumos o dieta sa slabesc cat mai repede mai ales in zona picioarelor dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| cine1cine a răspuns:

Păi iți recomand poziția capră, și mult oral. Așa am facut cu prietena mea, și acum uite ce bine arată daca a stat capră! laughing Vezi că trebuie să inghiți!

| mirrru explică (pentru cine1cine):

Am numa 15 ani si inca n-am facut dar daca ajuta ma mai gandesclaughing si sunt incepatoare cear trebuii sa inghit?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cauta dieta rina's 90, o poti tine doar 0 luna daca doresti sa pierzi undeva pe la 5-6 kg, este foarte buna si nu uita sa faci sport.
Succes!

| LadyMelian a răspuns:

Nu exista o dieta care sa te ajute sa slabesti doar intr-o anumita zona. Daca vrei sa slabesti in zona picioarelor atunci fa exercitii pentru picioare, alergat, sarituri cu coarda, forfecari, etc