| curious01 a întrebat:

Dati-mi va rog o solutie ca sa sa-mi fie de ajutor, vreau solutia ca sa am un par mai voluminos si sa reziste mai mult, trebuie sa mi-l spal in fiecare seara caci se ingrasa mult, folosesc si washing & go, si nimic, cine stie niste solutii?

Răspuns Câştigător
| inimadeinger a răspuns:

Buna cel mai bun sampon pentru par gras e head and shoulders cu extract de lamaie ...permite-mi sa-ti spun ca parul tau se ingrasa atat de repede ca asa l-ai invatat. Mi se intampla si mie dar un timp am incercat sa nu il spar asa de des si acum e mai bine specialistii spun ca cel mai corect e sa ne spalam parul 1-2 pe saptamana. Incearca si o sa vezi rezultate dar nu pot spune ca foarte repede trebuie sa ai putina rabdare. funda? happy

5 răspunsuri:
| MadutZzaB a răspuns:

Dupa ce iti faci baie, aplica o spuma de par pentru volum pe parul ud, in pecial la radacini si usucal cu feonul stand cu capul in jos, astfel vei avea un par mai voluminos si pentru o perioada mai indelungata.

| curious01 explică (pentru MadutZzaB):

Merci de ajutor, dar din pacate pot da doar o funda, fara suparare, multumesc

| MadutZzaB a răspuns (pentru curious01):

Cu placere, nu e nimic, ma bucur ca te-am ajutat si atathappyincearca totusi si ideea mea, la mine functioneaza

| TinyLittleStar a răspuns:

Pe http://mereufrumoasebycorina.blogspot.ro/ găsești sfaturi utile pentru tot ceea ce ține de frumusețe, din cap până în picioare.

| Cherrylips a răspuns (pentru TinyLittleStar):

Foarte bune articole, Tiny Little Star. Merci. Am gasit cateva idei foarte utile!