| Ad3_4951 a întrebat:

URGENT! Mi se ingrasa părul prea repede, trebuie sa ma spal p cap in fiecare searacrying. Stie cineva vreo modalitate de a scapa de asta? Fundaaa:X (scuze categora dar aici se rasp mai >repede:")

Răspuns Câştigător
| jdbsg a răspuns:

Aceeasi problema am si eu si mi-am cumparat de la Oriflame un sampon uscat tip spray pentru par gras, este f eficient si am ajuns sa ma spal odata la 3 zile. Te`ai mai putea spala cu o sloutie formata dintr`o parte bicarbonat de sodiu si 3 parti de apa si ca balsam te poti clati cu o solutie formata dintr`o parte otet si 3 parti de apa, stai linistita mirosul de otet se va evapora.
Foloseste odata pe saptamana o masca pentru par gras, de asemenea te mai poti da si cu parfum la radacina pentru ca acesta usuca paru.Succes.funda!

3 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Daca ai timp, lasa-l vreo 2 3 zile asa,si spalal atunci, ca el sa se obisnuiasca, du spalandul foarte rar de asta se ingrasa

| LoLyCa a răspuns:

Sau poti sa-ti filezi parul; xsi vei arata si mai bine love struck

| addasweet a răspuns:

Foloseste un sampon fara balsam.