| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Are ceva daca m-am atasat foarte mult de psiholoaga liceului? Ii spun tot(aproape), discut multe cu dumneaei, cand vad ca e la cabinet in pauze ma duc pe acolo, o intreb ce face, ii spun diverse. Poate ca m-am atasat atat de mult de dumneaei pentru ca stie multe lucruri despre mine, m-a ajutat in foarte multe situatii. E ceva rau in faptul ca m-am atasat atat? Am spus ca vreau sa urmez Facultatea de Psihologie? O parere?

P. S. :Am 16 ani si-s fata.

Multumesc!

1 răspuns:
| Anytsa a răspuns:

Nu are chiar nimic. E bine ca te simti in largul tau langa dumneaei.
Daca tie iti place fa'te!