| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Are ceva daca m-am atasat foarte mult de psiholoaga liceului? Ii spun tot(aproape), discut multe cu dumneaei, cand vad ca e la cabinet in pauze ma duc pe acolo, o intreb ce face, ii spun diverse. Poate ca m-am atasat atat de mult de dumneaei pentru ca stie multe lucruri despre mine, m-a ajutat in foarte multe situatii. E ceva rau in faptul ca m-am atasat atat? Am spus ca vreau sa urmez Facultatea de Psihologie? O parere?

P. S. :Am 16 ani si-s fata.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

E perfect normal pana la urma asta e slujba ei si e chiar bine ca ai pe cineva care sa te sfatuiasca.

| andypandy_2709 a răspuns:

Aaa.nuuu.e cv normal.e bine ca te ajuta si iti da sfaturi, daca erai baiat era altceva dar sincer e k :*. funda?

| secretsisecret a răspuns:

Pai iti explic eu de ce te-ai atasat ea te intelege e psiholog e si normal si o iei ca pe un exemplu si vrei sa fi si tu ca ea ea este ca un model pentru tine asta e parerea mea si de asta te-ai atasat de ea! funda?

| theBella a răspuns:

Buna! nu vad nimic rau in asta.in plus si eu am cls foarte aproape de biroul domnului psiholog si noi toti suntem foarte atasati de dansul.probabil au dansii ceva special care ne atrage.pup.