| MadaMary67 a întrebat:

Dau funda❤
Sunt un brunet spre saten (vopsita) daca ma fac roscat peste sar vedea ceva? Sar vedea mai bine cu o vopsea deschisa? Am fost de multe ori decolorata desi nu cred ca ar avea ceva. Deci pe scurt s.ar vedea roscat pe un brunet mai deschis?

2 răspunsuri:
| SuzuAnim a răspuns:

Parerea mea este ca s-ar vedea un rosu mai inch deci foloseste o vopsea mai deschisa la culoare.

| Stalkeritza134 a răspuns:

Ar iesi un burgundy. Se poarta. Si culoarea mea este saten inchis si m-am vopsit rosu si mi-a iesit burgudy. Eu am folosit o vopsea mai deschisa.