| CorinaaM a întrebat:

DAU FUNDITA : Cat costa ramele de "tocilari", ma refer la ochelari de vedere, nu la cei pusi doar de forma? Preferabil raspundeti din propria experienta, nu imi spuneti ceea ce ati auzit de la bunica sau de la "prietena mea din Spania"( laughing ), daca sunteti din Craiova ar fi si mai bine, va rog in acest caz sa imi spuneti de unde i-ai cumparat

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu i-am cumparat - i-am primit cadou de la strabunica

| CorinaaM explică (pentru negru30):

Ha ha straight face

| negru30 a răspuns (pentru CorinaaM):

Daaa - o seara placuta

| SexyFrumushika a răspuns:

Paipretul variaza:intre 85 de lei pana la 500 si da asta pentru ce ce isi permit! cei mai buni sunt cei la 85-100 lei din plastic! sunt nenumarate culori si forte confortabili pe "fata", caci cei din metal iti fac rana la nas si sunr grei1din propia experienta vorbesc! pup!

| SexyFrumushika a răspuns:

Pai pretul variaza:intre 85 de lei pana la 500 si da asta pentru ce ce isi permit! cei mai buni sunt cei la 85-100 lei din plastic! sunt nenumarate culori si forte confortabili pe "fata", caci cei din metal iti fac rana la nas si sunr grei1din propia experienta vorbesc! pup!

| AndraaP a răspuns:

Eu am avut noroc si am gasit o rama cu 35 de leistraight face ochelarii se numesc ray bantongue nu ochelari de tocilariwinking

| CorinaaM explică (pentru AndraaP):

De unde ai luat rama?

| AndraaP a răspuns (pentru CorinaaM):

Nu i-am cumparat, dar rama era de la un magazin de ochelari de vedere.