| romanaols a întrebat:

De ce credeti voi ca sunteti apreciati de celelate persoane din jur?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul face totul!
Pa, pa.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Faptul ca sunt prea directa ajuta mult
nu ma feresc cand am ceva pe suflet
cine te iubeste, te iubeste si cu aceste,, defecte,,...

| Nicoleta1621 a răspuns:

Eu sunt apreciata de alte pers pentru felul meu de a fi,. sunt mereu intelegatoare si saritoare,, mereu intind o mana de ajutor chiar si unui strain,...

| noname_9826 a răspuns:

In primul rand, sunt eu insami si spun omului verde in fata ceea ce cred cu adevarat happy! Referitor la aspectul exterior, mi se spune ca am o frumusete naturala si copilaroasahee hee dulce si matura in acelasi timphee hee! Cam asta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi s-a spus ca sunt amuzanta si sunt o persoana cu care se poate vorbi oricehappy.

| JayZei a răspuns:

Mama ma iubeste, Tata ma iubeste si ma pune sa lucrez(ce dracu am 19 anistraight face), Sora mea ma iubeste iar iubita si ia ma yubestehappy:X

| romanaols explică (pentru JayZei):

Ma referam ce calitati aveti voi care sa fie apreciate de alte persoane