| Anduciu a întrebat:

Sunteti multumiti de propria persoana? Credeti ca stiti sa va apreciati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multumita ca viata nu m-a doborat, nici nu ma doboara si incep sa devin din ce in ce mai increzatoare.Nu prea am stiut sa ma apreciez, insa au facut-o altii, multe pers mi-au redat increderea in mine, iar asta conteaza enorm de mult.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Mereu am ceva de obiectat la adresa mea. E o comunicare intre eu si mine groaznica.Parca as vorbi de doua persoane si nu de unahee hee
Analizez exagerat de mult situatii banale sau evenimente nesemnificative.Asta e problema cea mai mare a meaI don't want to see

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Eu sincer nu! Intotdeauna am cate ceva de "aplicat" la persoana mea si cred ca multi dintre noi, gandim asa.
Niciodata nu trebuie sa fim multumim de noi, trebuie sa aspiram la mai mult si sa depunem efort foarte mult.Sa nu ne dam batuti si sa facem din noi niste oameni in adevaratul sens al cuvantului.
Sa speram la mai bine pentru noi, asa ca un beneficiu pentru tara noastra, semenii nostri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint multumit pentru ca nu-mi pot judeca decit faptele rele. Cele bune dispar si nu-mi dau dreptul sa ma las judecat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multumit, sint intr-o oare care masura, nu-mi pot insusi titulatura de perfect, am greseli ca ori care de apreciat singur o poate face fiecare numai ca de multe ori conteaza foarte mult si parerea celorlalti despre noi