| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele care folosesc fond de ten, le dispare o portiune din piele, mai mica sau mai mare, si daca avem asa ceva, cum putem face ca pielea sa isi revina la forma initiala(cu acea portiune de piele)?

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Am inteles pe jumatate din intrebarea ta
deci bine ar fi sa folosesti o crema universala : Nivea Crema este superba si o poti folosi ca :rivanol, demachiant, hidratant este super buna aceasta crema

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ca sa spun mai axact, folosesc fond de ten de aproximativ un an, si 5 luni am folosit un fond de ten panarama, de la prietene, si mi-a aparut la tampla o portiune de piele lipsa, si apoi am folosit vichy, iar apoi prin august lancome, si parca as vrea sa stiu cum pot acoperi acea portiune lipsa, sa se refaca pielea. folosesc ca baza de machiaj nivea, si vreau sa stiu daca de la fond de ten se imbatraneste pielea.