| LeeJiEun a întrebat:

De ce in casa,cand ma uit in oglinda,imi place cum arat iar cand ies afara, arat mai aiurea? De ce arat naspa la lumina soarelui?

4 răspunsuri:
| BaNkIeE a răspuns:

Cine stie... poate esti vampir,,, soarele te arde)))de aceia arati mai naspa la lumina))))
Incearca sa iesi doar noaptea din casa,,, eu asa fac, si arat super)))XD

| LeeJiEun explică (pentru BaNkIeE):

Atunci felicitari, vrei aplauze? happy

| BaNkIeE a răspuns (pentru LeeJiEun):

Da,merci ))Foarte dragut din partea ta)))

| Codruța16 a răspuns:

Pai cand te uiti in oglinda tu iti alegi o fata care iti place mai mult ( Adica te strambi, zambesti in mai multe feluri etc.) Si afa nu ai o oglinda si nu sti cu arati sau cum iti sta cu figura pe care o faci. Ex : acasa cand te uiti in oglinda iti "alegi " o fata ( adica ex : un zambet.) In oglinda te' straduiesti 'sa vezi cum iti sta mai bine cu acel zambet. zambet larg.mic. etc.iar afara nu sti cum arati de fapt si nu til poti regle..asa ca de obicei noi, oamenii preferam sa stam mai in 'spate ' adica sa nu ne bagam mult in seama...
F U N D A?