| anonim_4396 a întrebat:

De ce in general vopselele de par se decoloreaza asa rapid? M am facut bruneta si incepe sa se decoloreze usor la varfuri, se face saten. Ma spal cu sampoane si balsame speciale pentru par vopsit, folosesc si protectie termica sau alte uleiuri hidratante. Care are fi alt motiv, daca eu am mare grija de parul meu?

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Durata lorf de viata este de 6-8 saptamani. Cele fara amoniac rezista si mai putin.
Pentru ca asa sunt ele create, nu sa reziste forever.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Nu mai are voie omul sa greseasca, ca se gaseste un "intelectual" sa-l judece...

| andreeaeml1200 a răspuns:

hee hee))) bine, ce destept mai esti tu, hai sa mori tu ca nu ai gresit in viata ta