| barbatulusierra1 a întrebat:

De ce sunt aia mai corpolenți care nu au mușchi mai fotogenici fata de cei care sunt piele și os? In general câteva femei mi-au zis că pentru ele nu contează dacă are muschi sau nu, doar sa fie mai înalt decât ele și să nu fie din ăla înalt indoit fara fund

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fotogenia nu are nici in clin sau maneca cu grasii sau slabi si nu face parte din criteriile de selectare a unui barbat, fiindca nu-l alegi sa-l pui in rama, ci sa convituiesti cu el, sa te impaci cu el, samd.

Sunt preferabili cei slabi, fiindca sunt oameni mai sanatosi decat grasii.
Muschii sunt importanti doar pentru mandria masculina, ca barbatii sa se laude intre ei, ca-n realitate femeile pretuiesc alte valori la barbati: inteligenta, sinceritatea, blandetea, politetea, caldura, fidelitatea samd.

| Zuzu1991 a răspuns:

"In general câteva femei mi-au zis că pentru ele nu contează dacă are muschi sau nu"
rrrrright, si vine zana maseluta si te binecuvanteaza cu un alai de femei rolling on the floor