| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atat de neindemanatica? :-( ...nu reusesc sa imi prind parul ca in video, imi iese tot aiurea? va pricepeti sa le faceti foarte bine?
http://www.youtube.com/watch?v=APrh848b0QA

2 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Nu toti se pricep la asta, insa asta nu trebuie sa te descurajeze! Sigur esti buna la altceva fiecare avem un punct forte,. daca nu reusesti sa-ti faci parul nu e un capat de lume, si poate reusesti sa inveti, ca pana la urma nu e un talent, nu? laughing

| anonimadragutzica a răspuns:

Incearca sa-ti mentii linia capului si piaptana bine mai bine fa coada de peste coada numai din par sau un coc de balerina oricum succes