| PedoBarbie a întrebat:

De ce te-ai vopsit?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Păi să vadă moșul firele albe?
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Din placere

| Awndre a răspuns:

Prima data, eram si in perioada aia de nebunie, pe la 13-14 ani cand simti ca trebuie sa faci tot ce-ti trece prin cap laughing. Acum o fac cand simt nevoia de o schimbare, si imi place, atata timp cat nu-mi distruge parul.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu stiu la ce te referi. Femeile/fetele se vopsesc in general din 2 motive
1.nu le place culoarea lor naturala
2.vor sa acopere firele albe

| foxsilver a răspuns:

De rosu.happy

| Chαяtreux a răspuns:

Pentru ca ma enerveaza vara ca se deschide.

| LolaLollita a răspuns:

Pentru mine, parul este un accesoriu. Il am destul de lung si imi place sa schimb mereu cate ceva la el. O singura culoare permanent mi se pare monoton, ma plictisesc repedebig grin

| Kasia a răspuns:

Pentru ca eu am parul saten si consider ca imi sta mai bine blonda insa acum am renuntat la vopsit pentru ca decolorarile si blondul mi l-au distrus atat de tare incat a trebuit sa tund mult din el si cum eram obsnuita cu el lung acum imi e greu sa il vad mai scurt.asa ca in curand voi parea ca m-am vopsit ombre... daca imi cresc mult radacinile

| Hieer a răspuns:

Pai din cauza firelor albe.
Sau iti m-ai schimbi culoare parului pentru ca te-ai saturat de cea precedenta.

| Azazea a răspuns:

Cu cine vorbesti?

| PedoBarbie explică (pentru Azazea):

Cu utilizatorii de pe aici.

| diavolitadulce a răspuns:

Pentru ca in scoala era epidemie de paduchi s imi era frica sa nu iau si eu. m.am fandit ca daca am parul toxic nu iau. nu stiu daca asta a fost motivul dar nu am luat si nici nu imi placea culoarea

| Hikarie a răspuns:

Hmm sincera sa fiu nici nu mai stiu de ce, probabil ca din dorinta de a schimba ceva. Cateodata imi lipseste culoarea naturala a parului meu, dar momentan sunt multumita cu cea pe care o am acum.

Întrebări similare