| coolgeo98 a întrebat:

De ziua mea, adica pe 23 iunie, vreau sa ma fac cu nuantator la varfuri(cum se poarta-blond).Eu am parul saten si oricum la vara o sa mi se mai deschida.....credeti ca o sa mi se prinda culoarea.Care sunt efectele negatice?

Funda cel mai rapid si concret raspuns

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Și eu vreau să fac asta, dar îmi voi mai lăsa părul să crească. Nu știu cum arăți, imaginează-ți cum ți-ar sta...

| coolgeo98 explică (pentru daηă):

Dar eu nu vreau sa vad cum imi arata. eram curioasa daca sunt efecte negatice si acum am mai alfat o chestie. trebuie sa te decolorezi ca sa iasa ...pff

| Yasmin875 a răspuns:

Se va prinde culoarea daca nu ti-ai mai vopsit parul pana acum.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, pai nu sunt efecte negative azi iti dai maine te speli pe cap si '' hocus pocus'' a disparut mi-am dat si eu ( da sunt baiat) cu nuantataor cenusiu asa putin si nu am patit nimic si a prins... si o sa prinda la varfuri si pe tot parul stai calma. Acum depinde de ce nuantataor ai: Firma/Pret cat dureaza. Succes si La Multi Ani!

| coolgeo98 explică:

*negative