| Anonimboy18 a întrebat:

Deci am 17 ani in jur de 60 kg si 1.83-1.84 inaltime, faza e ca as vrea sa mai pun pe mine vreo 10 kg si chiar daca mananc destul de mult nu ma ingras (consider ca chestia e ceva genetic fiindca nu s singurul slab din familie

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Pana la genetic, asigura-te ca mănânci calumea. Du-te si chiar depășește 3000 calorii/zi si vezi daca crești.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Ai dreptate. E genetic. Unii oameni nu se ingrasa. Bine daca vei exagera cu mancarea si caloriile tot te vei ingrasa, dar nu stiu daca e de dorit.