| foreveryou a întrebat:

Deci am ca niste puncte pe fata (arata la fel ca alunitele ) si ma enerveaza rau de tot as vrea sa incerc asta http://www.scapa-de-alunite-negi.eu/ dar nu stiu cum va reactiona pe fata, oare va lasa urme? a folosit cineva asa ceva?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă dermatologul, cu alunițele sau ce ori fi ele nu le trata cu superficialitate!
Pa, pa.

| foreveryou explică:

Cand zic ca arata la fel ca alunitelele ma refer ca au in comun doar CULOAREA happy

| Micutaa_Mica_1998 a răspuns:

Eu zic sa incerci doar ce se poate intampla?