| Muflă a întrebat:

Deci am oxidant 12%... de-ăla de la Kallos și când l-am deschis am văzut că e așa ca un fel de lapte 0_o Mi-am mai decolorat părul acasă și a fost totul ok, dar era un kit de-ăla de la Garnier unde trebuia să amesteci mai multe chestii. Acum am doar laptele ăsta, părul meu un maro foarte închis și n-am nici cea mai vagă idee cum să-l aplic pe păr să iasă blond pal (doar pe ăsta se pune vopseaua albastră). Deci s-a mai decolorat cineva doar cu oxidant și știe cum se face?
PS: Știu că-mi ard părul etc. dar am firul gros și oricum îmi tai vârfurile după ce îl decolorez oh go on
PPS: Deja am chestia aia pe o șuviță și nu știu ce-o să se-ntâmple

2 răspunsuri:
| Muflă explică:

Nu e deloc gros lol laughing Și n-am cu ce să-l amestec, vroiam doar să decolorez o parte din păr... cred că îmi iau Garnier mâine oh go on

| ioana1704 a răspuns:

Eu folosesc produse Kallos si sunt multumita de ele. Folosesc acel oxidant impreuna cu vopseaua. Asa e oxidantul Kallos, mai laptos si mai gros. Nu te speria!