| Upz0r3 a întrebat:

Deci am pielea alba (desii sunt brunet) si am fost la brates o zi si m-am ars destul de tare...acum numai am ce face decat sa astept sa ma cojesc dar voi merge iar peste o saptamana cum sa fac sa nu ma mai ard si sa ma bronzez direct?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai la soare la inceput putin, treptat tot mai mult. Asta inseamna mai multe zile, nu una intreaga in soare. Daca tot mergi la Brates, uda-te mereu cu apa sa se hidrateze pielea. Asa se si bronzeaza mai repede.