| Daniela_Dalia_1999 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi de la pull and bear si erau patati din magazin, nu am spus nimic pt ca nu am vazut numai acasa si i-am spalat, tot nu au iesit. Am garantia, ar trebui sa ii duc inapoi? Mi-o primeste si imi da altii?

Răspuns Câştigător
| TheSweetDeath29RO a răspuns:

Pai normal ar trebui sa te duci sa iti schimbe perechea de blugi.Dar daca nu ti-o schimba ar trebui sa faci o plangere...

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca ai garantia, chitanta si nu au trecut 30 de zile de cand i-ai cumparat, da, du-i la magazin si spune-le ce s-a intamplat.

| shainitainii a răspuns:

Daca i-ai spalat nu cred ca o sa ii mai primeasca. Eticheta de pe ei era importanta in cazul in care voiai sa ii dai inapoi. Chiar si asa, incearca. :*

| Teardrop a răspuns:

Nu ai nici o dovadă că pata era acolo din magazin. Deci puţin probabil să îţi schimbe blugii. Depinde cine va fi la casă, şi cât de mult îi place sau nu-i place de tine.

| HereToHelp a răspuns:

Daca inca te incadrezi in limita de timp impusa de ei, poti incerca. Nu ai nimic de pierdut tongue

| mititelumarius a răspuns:

Daca au trecut 2-3 zile de la data cumpararii e putin probabil sa ii poti schimba.

| TheSweetDeath29RO a răspuns:

Da ar trebui sa ii duci inapoi.Dar daca nu t-i primeste ar trebui sa depui o plangere...