| alice.twilight a întrebat:

Din punctul vostru de vedere care este cel mai frumos actor?

28 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Tom Cruise

| apaplata_7449 a răspuns:

Unu singur am :XGaspard Ulliel

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

William Levy love struck

| Teodora20 a răspuns:

Orlando bloom

| Deutsa56 a răspuns:

Ian Somerhalderlove struck
Paul Wesley:XO
Zac Efronlove struck
Shane West... Dar cel mai frumos E IAN SOMERHALDER

| cornel a răspuns:

Zac efron acestahappy

| anyka18 a răspuns:

Mie imi place Shane West, William Levy si Taylor Launter.

| marya a răspuns:

Ian somerhalder:http://www.google.ro/......tp?/imgres
sa imi raspuzi pe privat daca iti place sau nu

| andalu a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult George Clooney si Johnny Depp (care are o privire asa patrunzatoare...:X). Imi mai place mult si Richard Gere, nu as putea spune exact de ce, nu are niste frumoase insa are "un ceva" care ma atrage foarte multhappy Cum cei trei precizati mai sus sunt cei care ma atrag, pentru mine ei sunt si cei mai frumosi.Imi mai place mult si William Levy insa nu il consider actor.

| BellsC a răspuns:

Te referi in general sau din TWILIGHT?
Twilight =... e greu pentru ca toti sunt frmosi mai ales cei din fam Cullen.
Mie imi plc Edward si Bella...Alice, Jasper si Rosalie, dar si Carlisle
Iar in general e si mai greulaughing

| d33a a răspuns:

Robert Pattinson love struck love struck love struck Shane West love struck love struck

| HardcoreCountry a răspuns:

Brad Pitt

| zizi000 a răspuns:

E greu de spus. sunt o gramada de frumuseti.
robert pattinson
taylor lautner
zac efron

| kittycat_9803 a răspuns:

Ian Somerhalder mai ales in Lost si in Vampire Diaries

| TheDevilIsHere a răspuns:

Pai ai spus actor... Dar ceilalti ti-au raspuns si nume de fete asa ca asta o sa fac si eutongue Deci idolul meu este alice din twilight(Ashley Greene), Apoi imi plac rosalie(Nicole Nikki Reed ), jacob(Taylor Launter), nu stiu, e dificil in general toti aproape:Xdin twilight:X

| jizabell a răspuns:

Johny Depp, Brad Pitt, Orlando Bloom

| Milkyyy a răspuns:

Ian Somerhalder,
Chris Pine,
Johnny Depp,
Jude Law.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Robert Pattison love struck love struck love struck

| Ale_8242 a răspuns:

Mie îmi place mult cum arată Shane West. Şi William Levy.

| mocatofa a răspuns:

Gerard Butler """"este si o sa fie cel mai de succes actor.

| Anonim_5812 a răspuns:

Ian Somerhalder:X:X:X:X:X:X ( deja am inceput sa-l visezblushing laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu te astepti sa-ti spuna cineva Robert Pattinson? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny depp(cred ca asa se scrie)
wiliam levy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny Deepbatting eyelashes
Josh Duhamel
Keanu Reeves
Orlando Bloom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador seria Twilight deci dintre baieti cel mai frumos mi se pare Taylor Lautner (Jacob Black), iar dintre fete Nicole Nikki Reed (Rosalie Cullen)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ian: http://www.vampirediaries.com/images/graphics/blog/pic0917.jpg (Damon din Vampire Diaries:d)

| Roz a răspuns:

Orlando Bloom cel mai tare