| nikolettta a întrebat:

Dupa cat timp dupa ce m-am pensat prima data trebuie sa repet actiunea? big grin

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Când îţi apar fire în plus. Nu există o anumită perioadă de timp, să zicem 2 săptămâni. Baftă!

| G a răspuns:

Nu este un anume timp stabilit, dar trebuie sa-ti verifici des sprancenele sa vezi daca n-au mai crescut fire.

| aangelia a răspuns:

Cam dupa o saptamana. depinde. mie asa imi creste happy

| freehugs a răspuns:

Cand vezi ca iti cresc firicerehee hee
max 1 saptamana

| freehugs a răspuns:

Firicele*

| ELD a răspuns:

Nu ti se pare ceva normal?[nu pe fiecare zi, dar nici din 10 luni in 10//]daca nu ti se pare nu o face.

| Bii26 a răspuns:

Verisoara mea se pensa la 3 zile.

| Lavinia_8386 a răspuns:

Pai e simplu.nu ti trebuie un timp anume.cand vezi ca ti au crescut firele mici si noi. le pensezi.