| Bulgarugabi a întrebat:

Dupa ce ai avut acnee raman pete rosii pe obraz...stie cineva cum fac sa dispara aceasta problema? am auzit ca lamaia...dar as incerca ceva de la farmacie, daca este! va rog sa ma ajutati! funda :*

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa mergi la un dermatolog si sa iti iei de la farmacie ceea ce iti recomanda aceasta.

| Eastwood a răspuns:

O sa treaca de la sine, dar dureaza ceva timp!

| NH4OH a răspuns:

Problema asta dispare cu timpul deoarece pielea se regenerează, exfoliază mai ales în adolescență.
Dacă te-ai duce la farmacie, probabil ți-ar da o cremă, vreo loțiune tonică și asta prea rar să aibă afecte vizibile, deci bani aruncați.
Mai bine te-ai duce la un dermatolog bun, să îți dea ceva care știe că funcționează.

| Andrei7600 a răspuns:

Du-te la o farmacie si intreaba daca are ceva pentru aceasta problema, daca nu are te duci la alta farmacie! Usor!

| curious01 a răspuns:

Metrocreme e pentru asa ceva, folosesc si eu.

| Bulgarugabi explică (pentru curious01):

Se gaseste in farmacie?