| Cherry a întrebat:

Dupa eplarea cu ceara, imi apare o iritatie doar pe fese, un fel de cosuri rosii care se vad urat.ce ar trebui sa fac...Cand firul este crescut mare iritatia dispare. ( doar ceara voi folosii). baneocin pudra este buna?

Răspuns Câştigător
| BiiiaBiii a răspuns:

Da,mama mea a facut cursuri de cosmetica(ceea ce include si epilatul)si dupa fiecare zona sensibila pe care o epileaza o maseaza cu baneocin crema si dupa da cu pudra pentru a nu aparea iritatii.

1 răspuns:
| cristiandu273 a răspuns:

Da