| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Cum sa ma bronzez mai rapid? Adică cu ce sa ma dau? Am auzit ca și uleiul de măsline ajuta, este adevărat? laughing mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| andronik93 a răspuns:

Sunt creme/spray-uri de bronzat. Eu folosesc Piz Buin Tan & Protect, ma bronzez si cat de cat uniform si e bun si pentru protectie solara.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

știi că bronzu nu e deloc sănătos și că e o reacție de apărare a organismului iar expunerea la soare fără protecție poate duce la cancer de piele? excluzând alte aspecte precum riduri premature și etc. iar tu ce faci? tu întrebi cum să te ardă soarele mai repede și mai rău...

| aumih16 a răspuns:

La solar nu! poti sa te arzi! si poti sa iei si microbi! acum e si faza cu covid 19! asa ca nu! mai bine te bronzezi tu daca vrei!

| Carolina1972 explică (pentru aumih16):

Eu nu am fost niciodată la solar și nici nu am de gând. Eu ma bronzez la ștrand sau când merg la apa, stau pe pătură și ma bronzez.

| Marius22222222222 a răspuns:

Fa topless

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te astept la solar

| Pati2500c a răspuns:

Eu ulei de masline folosesc happy

| Denis67 a răspuns:

Utilizează un autobronzant

| LaElly11 a răspuns:

Uleiul de morcovi favorizează bronzul