| Alexia20 a întrebat:

E bine sa iti epilezi parul de pe mana la 14 ani (avantaje, dezavantaje)?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va creste mai rapid si mai mult, nu am auzit de asa ceva hai picioare da maini eu ca barbat n-am par tu la 12 ani ca fata cat poti avea?

| Alexia20 explică (pentru RAY):

Pai nu am excesiv de mult, dar am si e blond (adica nu se vede) si nu stiu daca sa il iau sau nu

| RAY a răspuns (pentru Alexia20):

Da e frumos parul blond sincer, ai grija ce faci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexia20):

dacă nu se vede, de ce vrei să te epilezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te epila pe maini. Eu am facut-o si regret in draci. laughing Trebuie sa stau sa-l epilez si pe maini, daca dau cu lama se formeaza un cerc vicios si trebuie sa-l iau iar peste doua-trei zile. Bataie de cap nu alta!laughing

| DumiY a răspuns:

Nu te epila acum, de ce sa mai ai inca o grija pe cap? Va trebuii apoi sa te epilezi regulat si nu e foarte placut atunci cand incepe sa iti creasca din nou.
Ai spus ca e blond, sigur nu se vede prea tare.
Ai grija ca unghiile sa fie taiate si ingrijite, asta-i cel mai important.

| Daniela28004 a răspuns:

Nu e bine, va creste mai rapid si poate si mai lung.