| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

E ok daca in prima zi de scoala ma imbrac in pantaloni cu talie inalta gen mom's jeans, cu o bluza alba si cu tenisi alb-negru? Chiar nu vreau sa ma imbrac in rochie si pantofi pentru ca nu ma simt comod.E ok asa?

Răspuns Câştigător
| oanananana a răspuns:

Te imbraci cum vrei. Atata timp cat tie iti place si din punct de vedere cromatic dar si cum le pui, cred ca e perfect. In plus o pereche de pantaloni si o bluza alba, nu cred ca poti sa " gresesti" cu asta. ♥

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intot deauna un pantof cu toc este elegant chiar daca nu este comod pe tocuri poti rezista cîteva ore la scoala ca doar stai pe scaun nu in picioare, ce varsta ai?

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru CristiDinBucuresti):

17 ani, si nu stau pe scaun, ci in picioare, la deschidere, si dupa plec acasa pe jos

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru EmiliaTonciuVasile):

Da inteleg dar odata pe an este deschiderea si va fi un eveniment important. Dar tu decizi cum te vei îmbraca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e ok

| CristianaCrissPinka2002 a răspuns:

E foarte bine, nu toata lumea e la fel. Nici eu nu suport sa ma imbrac in rochii desi cand eram mica ma imbraca mama asa. Eu de exemplu o sa ma imbrac sport sau casual