| anonim_4396 a întrebat:

E OK sa faci coada in spic cand parul este inca putin umed, sau e mai bine sa fie uscat complet?

7 răspunsuri:
| k1lNld3r a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa fie uscat.

| beibii_5728 a răspuns:

Pai daca e un pic umed atunci cand desfaci coada e mai ondulat ca atunci cand parul e uscat, si daca te piepteni e super!

| beibii_5728 a răspuns:

Pai daca e un pic umed atunci cand desfaci coada e mai ondulat ca atunci cand parul e uscat, si daca te piepteni e super!happy

| Timea14 a răspuns:

Daca e umed. pai o sa-ti fie infoiat ( si daca e proaspat uscat ). dar daca nu esti spalata pe cap atunci e okwinking

| Tinkabell a răspuns:

Pai e bine in am2 kazurile laughing daca e ud parul cand se va usca va fi putin ondulat.si daca e uscat.athunki.nu se intampla nimic depinde cat de tare strangi coada laughing

| allexandra5002 a răspuns:

Eu imi fac mereu spic dupa ce vin de la dus si nu imi las parul sa se usuce (e mai bine umud) cand il desfac sta mult mai binewinking

| bzzbzz a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine ca parul sa fie putin umed pentru. al impletii mai usor. happy